img

Як Українці купують запчастини до імпортної сільгосптехніки?

06.11.2018 Грозбер Україна

Придбання найкращих зразків сільгосптехніки вже багато років є нагальним питанням для українських аграріїв. Працювати на самих родючих землях в світі та мати потенційно всі підстави стабільно вирощувати високі врожаї, але при цьому не використовувати оптимальні технології – це не вкладається ні в яку логіку. А в наших фахівців агроринку все в порядку з логічним мисленням і вони не роблять помилок в таких речах, купуючи кращі комбайни, трактори, сівалки, жатки та іншу техніку для вирощування і збору рослинної продукції.

Покупка агрегатів відбувається не часто, за заздалегідь наміченим планом. Тобто не в пожежному порядку, а на перспективу. Тоді, як забезпечення безперебійної праці цих агрегатів шляхом їхнього якісного технічного обслуговування, своєчасної заміни відпрацьованих запчастин на нові оригінального походження є порою надто складним завданням, що зриває всі наміри і розрахунки аграріїв.

Як же українці вирішують ці проблеми, тобто як вони купують запчастини до імпортної сільгосптехніки?

Особливості поставок запчастин

 

Більшість запчастин мають невеликі габарити і легко транспортуються, навіть у легковому авто. Тож і маємо величезну кількість невеликих і зовсім дрібних постачальників, які купують за роздрібними цінами та без договірних зобов’язань з боку виробника. Тільки цей фактор вже негативно впливає на здатність якісно і без втрат відремонтувати агротехніку. Але крім цього, такий «негарантований» постачальник може «привезти» й несправжні запчастини, а зроблені на несертифікованих «напівпідпільних» виробництвах. Виготовлені десь кимсь вироби як правило не витримують навантажень в роботі, не відповідають технічним характеристикам і виходять з ладу значно скоріше, додаючи зайвий клопіт покупцю і непотрібні витрати.

Водночас, цей постачальник не планує будувати свій бізнес на довгий період і не дбає про інтереси фермерів – бо вони йому не цікаві. Йому головне урвати тут і зараз, потім «хоч трава не рости» в буквальному і переносному сенсі.

Ще складніше мати справу і не помилитися зі своїм вибором при купівлі у середніх і деяких великих фірм-постачальників запасних частин для імпортної агротехніки. Тут побачити «підробку» не легко. Але дороговказом завжди буде інформація про досвід і характер організації обслуговування конкретною компанією, наявність у неї сталих і довготривалих ділових партнерських стосунків з фірмами-виробниками сільгоспагрегатів і запчастин до них. Одним з елементарних факторів, що свідчить про надійність постачальника, його авторитетність на даному сегменті ринку – є термін поставки. Якщо компанія здатна доставити вам необхідну деталь з заводу-виробника за кілька днів – значить вона має надійні та відповідальні контракти з іноземною компанією, закуповує для вас запчастини прямо з заводу і ця оперативність найкраще підтвердження тому. Ця українська компанія може надавати гарантії на використання деталей та вузлів, придбаних в неї, тому що має гарантії від виробника. Спеціалісти цієї української компанії, маючи за спинами довгий досвід співпраці з іноземним виробником, вміють не тільки продавати і доставляти деталі, але й грамотно встановлювати їх на агрегаті, проводити необхідні ремонтні роботи – тобто, виконувати комплексне обслуговування швидко і на належному рівні.

В Україні не багато компаній володіють вказаним потенціалом, і серед цих небагатьох компанія ТОВ «Грозбер Україна». Створена десятиліття тому, компанія дуже тісно співпрацює з найвідомішими брендами, будує свої стосунки з ними на договірній основі, вивчає їхнє виробництво і вимоги до якості, організуючи свою роботу на такому ж високому рівні. Якщо ви придбаєте запчастини у «Грозбер Україна», то ви «придбаєте надійного і самого оперативного партнера в поставках запчастин і устаткування для сільгосптехніки в Україні, а також високоякісну сервісну підтримку!» - стверджує генеральний директор компанії О.О. Кедес.

Яким брендам техніки фермери надають перевагу

 

У цілому світовий ринок аграрної техніки налічує десятки виробників, розташованих в різних країнах і на різних континентах. Але найкращих як завжди кілька. В першу чергу – це найвідоміший бренд з Америки “John Deere Co”, його агрегати працюють практично на всіх полях світу. У згаданої вище української компанії ТОВ «Грозбер Україна» саме з Джон Діром довгі партнерські взаємини і повна довіра, зароблена роками бездоганної співпраці. Але не тільки з цим флагманом агроринку співпрацюють наші компанії і «Грозбер Україна» також. Плідна робота ведеться з компаніями: “New Holland”, CLAAS, “Amazone”, “Kverneland”,  “Horsch” та іншими.

Хто і чому лідирує по швидкості поставок запчастин з Європи та США

 

Багато хто з постачальників обіцяють у своїх рекламних оголошеннях, що поставлять вам все необхідне у найкоротші строки, але далеко не все здатні це насправді зробити – для швидкості необхідні довгі та надійні стосунки з компанією-виробником і добре налагоджений механізм доставки із-за кордону та по території України. Компанія ТОВ «Грозбер Україна» має й перше, й друге, а крім того, вона забезпечена величезною кількістю та різноманіттям запасних частин у своїх сховищах в Україні та в Європі – близько 800 тисяч найменувань виробів. Саме тому «Грозбер Україна» - лідер оперативних поставок запчастин до імпортної сільгосптехніки – так вважає багато успішних клієнтів компанії, серед яких: «Західний Буг», «Danosha», «Агроспецпроект», «Промінь АГРО», «KERNEL», «ASTARTA» та багато інших.    

А як же бути із сервісною підтримкою і ремонтом?

 

В даному випадку надійність партнерства з вищезгаданою компанією більш, ніж переконливо підтверджується наданням клієнтам комплексної сервісної підтримки, гнучкого підходу в нестандартних та складних ситуаціях, високоякісного і недорогого ремонту. Хоч це й звучить дивно, але таке можливе, якщо компанія грамотно організовує свою роботу, дбає про ресурси своїх клієнтів і про довготривалу взаємовигідну співпрацю з ними. Тому в Сервісних центрах компанії більш, ніж швидко відремонтують агрегат від John Deere, або іншого бренда, а якщо потрібно, то автомобілі мобільних сервісних бригад обладнані спец інструментом для швидкого реагування і виїзду прямо на місце: на ваше господарство, у поле, чи на технічне подвір’я.

Грозбер Україна