img

Виставка Агро-2018

06.11.2018 ЮгАгролідер

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЮГ АГРОЛІДЕР» НА РИНКУ ВИРОБНИКІВ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ З’ЯВИЛОСЯ В СІЧНІ 2009 РОКУ. І ВЖЕ МАЙЖЕ 10 РОКІВ НАЗВА ПІДПРИЄМСТВА НЕЗМІННО АСОЦІЮЄТЬСЯ З ТАКИМИ ПОНЯТТЯМИ ЯК «НАДІЙНІСТЬ» І «ЯКІСТЬ».

   7 червня цього року компанія «Юг Агролідер» у рамках масштабної виставки «Агро-2018» у Києві провела семінар щодо новинок своєї продукції гібридів соняшнику сербської селекції. Справа в тому, що вже сім років, як «Юг Агролідер» уклав контракт із інститутом NS SEME м.Нові Сад (Сербія) і відтоді представляє сербську селекцію в Україні. Тож і семінар проводили представники Інституту NS SEME, серед них були: директор Інституту NS SEME, професор Йан Туран, начальник відділу технічних культур, доктор Володимир Міклич, представник з виробництва та продажу насіння, доктор Ненад Душанич.

   Семінар проходив у форматі бесіди, під час якої присутні активно ставили питання й отримували змістовні відповіді. Сергій Антоненко, керівник ПП «Юг Агролідер», підкреслив, що подібна зустріч проходить другий рік поспіль і має шанси стати доброю традицією. У свою чергу доктор Ненад Душанич поділився своїми враженнями не тільки від семінару, а й узагалі від співпраці з «Юг Агролідер»: «Ми дуже задоволені, все добре. Компанія «Юг Агролідер» дотримується всіх технологій вирощування насіння, якість і ретельне очищення виробленої продукції відповідають високим стандартам нашого Інституту. Така співпраця сама за себе говорить про плідність і надійність у партнерстві».

ЮгАгролідер