Нертус Агро: наша мета – розвиток вітчизняної селекції

Нертус Агро: наша мета – розвиток вітчизняної селекції

19.08.2019
Гектар

30 липня 2019 року у м. Нова Каховка вкотре компанія «Нертус Агро» провела регіональний День поля. В заході взяли участь дистриб’ютори та керівники господарств. «Корпорація Гектар» не оминула агроподію і приїхала підтримати партнерів.

Директор компанії – Микола Махно, разом з керівником південного регіону – Василем Ленковцем провели огляд демонстаційних демо-ділянок на базі Каховского сількогосподарського коледжу.

На демонстраційному полі були представлені 62 гібриди соняшнику різної селекції, серед яких: турецькі, угорські та вітчизняні. Найбільше увага була прикута до власних гібридів компанії «Нертус Агро». Як зазначив пан Микола, розвиток саме вітчизняної селекції – це пріоритетний напрям діяльності компанії і варто показати світові, що Україна може вирощувати власні унікальні гібриди.

Учасники заходу мали змогу обмінятися інформацією, задати актуальні питання фахівцям та  поділитися власним досвідом,

Для довідки:  Компанія «Нертус Агро» є дочірньою компанією фірми НЕРТУС, яка в свою чергу була заснована в 2002 році, і пропонує аграріям засоби захисту рослин від провідного угорського агрохімічного холдингу PETERS & BURG HOLDING LIMITED.

     «Нертус Агро» підписали угоду з НДІ рільництва та овочівництва м. Нові Сад (Сербія) і володіє офіційним правом виробництва насіння гібридів соняшнику і кукурудзи на батьківських формах сербської селекції.

Нертус Агро