img

Звіт з спортивних благодійних ігор «Спорт за життя»

20.06.2019 СВІДОК.info.

Організатори благодійних ігор «Спорт за життя», дитячий карате-клуб «Олімпік» за підтримки керівника фонду сприяння допомоги дітям Легкої Олени передали в відділення кардіоневрології Миколаївської обласної дитячої лікарні необхідне обладнання і медикаменти.

Нагадаємо, що в Миколаєві, 26 травня, з самого ранку на спортивному майданчику Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Чайки стартували благодійні спортивні ігри «Спорт за життя».

 Головною метою спортивних ігор став збір коштів для паліативної допомоги дітям відділення кардіоневрологіі, і вона була досягнута.  В ході благодійних ігор вдалося зібрати 61 205 гривень.

 «Багато людей не вірять, що медикаменти і обладнання потрапляють саме в лікарню, за призначенням для кожної хворої дитини.  Проект працює!  Діти отримують необхідну допомогу!  Мета досягнута! », - повідомила організатор заходу Оксана Синякова.

 Для потреб дитячого відділення вдалося придбати: антибіотики, антигістамінні препарати, гормональні препарати для проведення хіміотерапії, реосорбілакт (фізрозчин з магнієм, калієм, натрієм і кальцієм, застосовується при важких інфекціях і під час хіміотерапії), і пульмікорт (препарат для інгаляцій при важких інфекціях дихальних  шляхів).

 Крім того, відділення поповнилося новими штативами для крапельниць, інфузійним насосом, пеленальним столиком, електронними вагами і мішком Амбу.

 «До цього моменту в відділенні була гостра нестача штативів, і дітей не могли вчасно прокапати.  Ми також передали інфузійний насос, який дозволяє ввести препарат за певний час в певній кількості (обов'язковий при проведенні хіміотерапії і для дітей у важкому стані)», - розповіла Оксана Синякова.

Повідомляємо, що «Корпорація Гектар» стала спонсором благодійних спортивних ігор «Спорт за життя» під гаслом: «Не будьте байдужими! Добрий намір – половина щастя!». Варто відзначить, що спортсмени карате-клубу «Олімпік» не мають наміру зупинятися на досягнутому і намагатимуться надалі надавати допомогу обласній дитячій лікарні, і наша корпорація завжди буде їх підтримувати.

СВІДОК.info.