img

ВИРОБНИКИ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ТМ PARTNER

18.03.2019

ТМ PARTNER – це виробник добрив, який з'єднав в своєму продукті традиції та сучасні технології. У 2014 році молода команда серйозно задумалася над тим, як підняти аграрний сектор України і відкрити більше можливостей сільгоспвиробникам. Заручившись підтримкою європейських колег, в 2015 році на ринку України з'явилася нова торгова марка добрив українсько-угорського виробництва. Вся продукція ТМ PARTNER виготовляється з імпортної сер-тифікованої сировини. Політика компанії спрямована на максимально повну підтримку українського фермера, яка полягає у високій якості добрив за доступною ціною.

На сьогодні в портфелі ТМ PARTNER налі-чується чотири лінії добрив, кожна з яких ретельно розроблялася, виходячи з кліматичних умов України і особливостей ґрунту та охоплює комплекси для різних стадій вегетації. Кожен мінеральний комплекс містить основні елементи живлення NPK, а також магній, сірку та набір всіх необхідних для рослини мікроелементів. Наприклад, сірка в комплексі з азотом відповідає за накопичення білків і стійкість рослини до захворювань, а «коктейль» з мікроелементів забезпечує повноцінне живлення на всіх стадіях розвитку рослини і значно покращує якість продукції. Окремо хочеться виділити лінію добрив з амінокислотами PARTNER ENERGY, яка є біостимулятором та антистресантом. Величезна користь амінокислот була доведена завдяки багаторічним дослідженням і практичним застосуванням. Регулярне внесення добрив PARTNER ENERGY дозволяє запобігти і усунути наслідки різних стресів, а також забезпечує постійний розвиток рослин, уникаючи затримки вегетації.

У 2019 році компанія презентувала PARTNER BOR+ – оновлену спеціалізовану лінію добрив, до якої входить три продукти, що містять високоякісний швидкий бор. Добрива цієї лінії повністю розчинні у воді, технологічно зручні у застосуванні та відрізняються високою концентрацією бору.

Для більшості культур продукція PARTNER BOR+ є найбільш ефективною при інтенсивних технологіях вирощування. До цієї лінії входять 3 продукти:

BOR BALANCE (NPK 14.10.12 + B 7,5 + S 10 + AMK 0,6, (%)

– це інноваційний борний продукт, до складу якого, крім 75 г/кг чистого бору, входять азот, фосфор, калій, сірка та амінокислоти. Для виробництва використовується еталонний чистий бор, який повністю розчиняється у воді і швидко засвоюється рослиною. NPK і сірка забезпечують рослину збалансованим комплекс-ним живленням, а амінокислоти захищають рослини від стресових факторів перед фазою цвітіння та бутонізації, а також стимулюють йо-го розвиток в несприятливих умовах.

ВOR NITRO (NPK 11.0.0 + B 15 + S 4,5, (%)

– продукт, який добре відомий своєю ефективністю як для профілактики дефіциту бору, так і для швидкого усунення недоліку цього елемента в рослинах. До складу комплексу входять 150 г/кг чистого бору, азот та сірка. Завдяки поєднанню азоту та сірки бор засвоюється набагато ефективніше та швидше.

BOR MAXI (В 21 % (208 г/кг)

– це еталонний продукт як по концентрації бору, так і за його якістю. Бор представлений в висококонцентрованій швидкорозчинній фор-мі, що дозволяє працювати з борофільними культурами з максимальною ефективністю. Містить у своєму складі 208 г/кг бору і 140 г/кг натрію, що дає можливість його застосовувати при інтенсивних технологіях вирощування різних культур.

Ще один незаперечний плюс всієї продукції ТМ PARTNER – можливість використання всіх комплексів для кореневих і листових обробок. Відомо, що неможливо використовувати лише один вид обробок, тому що різні елементи живлення порізному засвоюються рослиною. Наприклад, мікроелементи слабо засвоюються через кореневу систему, в той час як через листову пластину поглинаються рослиною на 98%. Насичений і концентрований склад мінеральних добрив, повна розчинність в воді і відсутність шкідливих домішок, таких як хлор, дають можливість фермерам економити на кількості різних агропрепаратів, отримуючи при цьому максимальний урожай і, як наслідок, прибуток.

Ефективність використання добрив ТМ PARTNER

Для підвищення ефективності використання добрив ТМ PARTNER та для їх вдосконалення компанія постійно проводить офіційні випробування, впроваджує реалізацію дослідних ділянок на різних культурах як у закритому, так і у відкритому ґрунті.

Восени 2018 року була здійснена закладка дослідів у ФГ Мезенцева М.О. на 2 сортах озимої пшениці: «Ватажок» та «Винагорода». Перша обробка відбулась 21.10.2018 р. двома продуктами нової лінії з амінокислотами: 20-20-20 ENERGY та 13-40-13 ENERGY. На фото бачимо як швидко активізувався ріст первинних коренів, на початкових етапах вегетації рослини пшениці живляться лише за їхньою допомогою. Завдяки правильному балансу макро-, мікроелементів та амінокислот в продуктах ТМ PARTNER забезпечується активний процес формування вторинних коренів та кущіння, тобто закладання потенціалу врожайності та його якість. 

Другий візит до господарства був здійснений 30.10.2018 року для зняття перших даних про користь добрив ТМ PARTNER на розвиток рос-лин. Приріст та стан вегетативної маси видно на фото: рослина виглядає здоровою, забарвлення темно-зелене без ознак дефіциту макро- та мікроелементів.

Третій візит відбувся 06.11.2018 року для контролю розвитку кореневої системи озимої пшениці. Посіви активно переходять до фази кущіння та вхід в зиму.