img

Сертифікований тренер

09.11.2018 Олена Шевченко

Успіх компанії багато в чому залежить від створення сильної команди професіоналів. А зробити колектив по-справжньому згуртованим допомагають спільні інтереси, досягнення, а також заняття спортом.  Корпорація Гектар впроваджує різні фізичні активності для своїх співробітників. І одна з них - офісний стретчинг, тобто вправи на розтяжку. Це найпростіший і ефективний спосіб профілактики артрозу і інших захворювань суглобів, хребта. Кожен співробітник компанії тепер зможе далеко не відходячи від робочого місця поліпшити своє самопочуття, підняти настрій, поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці, збільшити свою працездатність.

 - Наші співробітники велику кількість робочого часу проводять за комп'ютерами, - говорить генеральний директор компанії «Гектрар» Олексій Делі.  - Зрозуміло, що при сучасному ритмі життя багатьом важко в своєму напруженому робочому графіку знайти час на тренування або похід у фітнес-клуб. Тому ми вирішили впровадити цікаву задумку - офісний стретчинг.  У нас в компанії багато хто захоплюється спортом. Одна зі співробітниць - сертифікований інструктор по стретчінгу, проявила ініціативу, і погодилася двічі на тиждень проводити для колег заняття. Адже насправді розтяжка потрібна не тільки гімнастам, танцюристам, легкоатлетам чи футболістам.  Вона дуже корисна і тим, хто далекий від спорту і зайнятий малорухомою діяльністю, щоб зміцнити своє здоров'я, поліпшити самопочуття.

 - Заняття підходять абсолютно кожному, незалежно від віку, статі та фізичної підготовки, - каже професійний інструктор по стретчінгу співробітниця корпорації «Гектар» Олена Шевченко.  - Для того, щоб добре себе почувати, досить кілька разів на тиждень проводити годинне тренування, на яке зовсім не потрібно витрачати якихось надзусиль. Розтяжка - це своєрідне страхування від травм, так як вона підвищує еластичність м'язів, повертає суглобам гнучкість, рухливість. Стретчинг допомагає при болях в спині, на які сьогодні скаржаться багато наших співробітниць. Від сидячої роботи тіло дуже страждає, а розтяжка в кінці робочого дня дозволяє розслабити м'язи, отримати задоволення від тренування і підбадьоритися.

 - Регулярні тренування гарантують результат?

 - Звичайно. Терпіння і труд все перетруть. Крім того, спільні заняття дадуть співробітникам можливість краще зрозуміти один одного, розкритися і побачити кожного з нового боку.  На килимку всі стають рівні, незалежно від посади та віку. Цікаво буде позайматися разом чимось, що нам всім подобається. 

Олена Шевченко