Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 20 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Народні методи для боротьби з бур'янами, Хімічні способи для боротьби з бур'янами ,Механічні методи для боротьби з бур'янами

Каталог товарів

Чим обробити город від бур'янів - одна з важливих проблем. Бур'ян як головний біль кожного садівника. Однією прополкою вирішити проблему з їх виростання не вийде. Все тому що бур'яни менш вибагливі, ніж культурні рослини. Позбудеться від них на 100% неможливо, адже велика частина бур'яну у вигляді насіння розноситься вітром. Але скоротити кількість все ж можна.

Основні методи боротьби з бур'янами

Існує ряд рекомендацій для збереження рослин і ґрунту від множинноъ появи бур'яну. Використовуючи кілька способів в сукупності можна домогтися ефективного результату. Розділити їх все можна на дві групи - механічні та хімічні. Перша група зажадає більше зусиль. Друга група при невірній концентрації може занапастити виростанню пагоні, кущів або дерев.

1. До механічних методів належать:

· Прополка.

Необхідна наявність якісного інвентарю, який полегшить виконання роботи. Можна використовувати сапу або мотику, а також для зручності обзавестися невеликою лавкою або килимком. Варто приділити увагу рукавичок для захисту шкіри рук.

· Мульчування грунту. Використовувати для цього можна дрібний гравій, плівку, сіно, тирса. Однак гравій з приходом зими, може завдати чимало клопоту, а плівку доведеться міняти кожні 3 роки. Сіно займає тривалий час на заготівлю, проте його можна замінити скошеною травою. Такий метод використовується не тільки для боротьби з бур'янами, а й для захисту рослини від втрати вологи, а також від морозів. Розглядаючи питання - чим обробити город від бур'янів, хімічний метод буде ключовим. В основному використовуються пестициди для боротьби з бур'яном. Але існують і інші хімікати

2. Хімічні способи:

· Гербіциди суцільної дії. Такі речовини слід застосовувати в безвітряну погоду, щоб уникнути попадання на посадки. Мінусом такого хімікату є шкода людині і навколишньому середовищу.

· Гербіциди вибіркової дії. Менш шкідливий і безпечніший. Точково впливає на бур'ян, проникаючи в його кореневу систему.

Народні методи для боротьби з бур'янами

Без уваги не можна залишити питання - як позбутися від бур'янів народними засобами. Перевагою такого способу є нешкідливість. Найчастіше застосовуються біологічні речовини. Рецепти народних засобів досить прості, а компоненти завжди є під рукою. Наприклад, можна використовувати спирт з водою у співвідношенні 1 до 10, для обробки грунту до висадки рослин у відкритий грунт. Також можна застосовувати оцет, сіль і господарське мило, у відро з водою необхідно влити 2 склянки оцту, 2-3 столові ложки солі і стільки ж натертого мила. Важливо не потрапити таким складом на рослини.

Крім народних засобів, є і способи:

· Замінюючий. Використовувати для такого методу можна інші рослини, так в грядку можна підсадити гірчицю або жоржини, які ненависні бур'янам.

· Виснаження. Для цього листя і пагони сорного рознесення зрізають. Таким чином коренева система виснажує себе для зростання нового .

· Вогняний. Необхідно по грядці провести паяльною лампою, намагаючись не зачепити рослини і не затримуючись на одному місці. Після чого охолодити грунт поливом. Рекомендується готувати грунт перед посадкою, а в подальшому поєднувати кілька методів боротьби з бур'янами. Такий поетапний план дій принесе ефективний результат і врожайність.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.