Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння картоплі

Без сумніву, картопля є найголовнішим і найпоширенішим на наших городах овочем. Його варять, смажать, тушкують, роблять супи, борщі, салати, оладки і так далі. Тому третину, а то й добра половина кожного городу завжди відводиться під цю культуру.

За своїм призначенням картопля поділяється на:

  • кормової для тварин;
  • продовольчий, або столовий;
  • технічний - для приготування спирту і побутового крохмалю;
  • універсальний.

Як вирощувати картоплю

Одним з важливих переваг цієї культури є те, що його можна висаджувати на одному і тому ж місці кілька років поспіль. При цьому важливо грунт після збирання врожаю і перед посадкою перекопувати, рихлити, вносити добрива. Дотримуватися режиму поливу, прополювати і підгортати, боротися зі шкідниками. Тоді восени можна буде зібрати відмінний урожай.

Садять картоплю зазвичай в лунки, по 2-3 бульби або їх фрагментів з очками, присипають землею. Деякі городники воліють вирощувати урожай в соломі - бульби укладають на грунт і покривають шаром соломи, де вона і проростає. На перший погляд цей спосіб простіше, але він також вимагає певних зусиль і навичок.

Головний шкідник картоплі - колорадський жук. Ненажерливі личинки виїдають бадилля дощенту, знищуючи врожай. Також небезпечні капустянка, гусениці совки та інші шкідники. На початку вирощування потрібно оглядати рослини і знищувати личинки, можна користуватися неотруйними хімікатами.

Удобрювати картопля дуже добре гноєм, деревною золою. Якщо цих природних добрив під рукою немає, можна брати штучні.

Інтернет-магазин Корпорації Гектар - швидка доставка насіння поштою

Стає дуже популярним вибирати насіння, добрива, грунти за каталогом і отримувати поштовими відправленнями. На сайті Корпорації Гектар можна замовити будь-який сорт і різновид, вибираючи з багатого асортименту. Ціна такого насіння НЕ буде високою, а якість гарантована. Тому купити насіння у нас - завжди вигідно!

Частіше за все із категорії «Насіння картоплі» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.