Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Мікродобрива | Протруйники для гороху

Всі бобові рослини, включаючи горох, потребують підвищеного захисту. Більшість з них мають слабку стійкість до захворювань. Бобові недостатньо сильні для самостійного захисту від шкідників і хвороб. Саме тому існує ряд засобів, званих протруйниками, які допомагають зберегти рослини в безпеці.

Види протруйників для гороху

Найбільш популярні засоби:

  • Супервін (Вінцит 050 CS). Препарат захищає бобові культури від усіх видів грибкових захворювань, запобігає запліснявіння насіння, захищає від сірої та білої гнилі. Також він надає сприятливу дію на швидкість проростання насіння. Десять літрів розчину вистачає на тонну садибного матеріалу.
  • ТМТД. Протруювач використовується як засіб проти хвороб на різних бобових культурах. Він активно бореться з грибковими захворюваннями та пліснявою і виділяється серед інших тим, що має виражену бактерицидну дію. Препарат здатний знищити зовнішню насінну і ґрунтову інфекції за 1-2 дні. Насіння протруюють за 5-15 днів до посіву.
  • Максим 025 FS, т. к. с. Найбільш ефективний засіб для польових умов. Поступово поглинається рослиною в міру необхідності і активно знищує захворювання, викликані грибком типу Fusarium. Також засіб добре справляється із захворюваннями, що вражають рослини через насіння та ґрунт. Препарат не сумісний з продуктами, створеними на основі органічних розчинників.
  • Максим XL 035 FS. Препарат системної та контактної дії для боротьби з грунтовими і насіннєвими інфекціями. Він не має негативного впливу на посівні якості, активно знищує внутрішні інфекції, бореться з цвіллю на насінні і прикореневої гниллю. На одну тонну горохових насіння рекомендується використовувати літр протруйника, змішаного з дев'ятьма літрами води.
  • Флекс (Максим 035). Даний протруйник є аналогом препарату Максим XL 035 FS . Він знищує інфекцію не тільки в середині, але і на поверхні насіння, не чинить негативного впливу на ріст і розвиток рослин. Хімікат ідеально справляється з різними видами грибкових і цвілевих захворювань.

Протруйники насіння гороху безпечні для здоров'я людини, якщо дотримуватися правил їх використання. Найнадійнішим вважається протруювання насіння за допомогою спеціальних машин.

Купівля протруйників

Хочете купити якісні засоби, що запобігають захворювання гороху? Заходьте в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо ефективні препарати для протруювання посівного матеріалу завчасно або безпосередньо перед посівом. Замовити товари можна оптом і в роздріб. Доставка здійснюється по всій території України.

Обмін або повернення товару можливе протягом 14 днів з дня покупки. При виникненні будь-яких питань звертайтеся за допомогою до наших консультантів по телефону або по спеціальній формі для онлайн-спілкування.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.