img

Сучасні біопрепарати для рослинництва

11.12.2018 Біона

СУЧАСНІ БІОПРЕПАРАТИ ДЛЯ РОСЛИННИЦТВА, ТВАРИННИЦТВА ТА ПТАХІВНИЦТВА

   ТМ «BIONA» поєднує компаніі «Біонасервіс» та «Біонасервіс Плюс», які здійснюють розробку, виробництво і дистрибуцію біологічних препаратів, сервісне обслуговування клієнтів.

   Компанія «Біонасервіс» створена з метою впровадження біологічних препаратів і рішень в сферу сільського господарства, надання сервісного обслуговування і супроводу клієнтів. Сьогодні компанія реалізує широкий асортимент продукції, а також успішно співпрацює і є ексклюзивним дистриб’ютором найбільших виробників біопрепаратів і є визнаним експертом у своїй галузі.

   «Біонасервіс плюс» - виробниче підприємство має за мету розробляти та виробляти, біологічні препарати TM   «BIONA», для рослинництва тваринництва та птахівництва.

   У своїй фахівці постійно зіштовхуються з безліччю завдань, оперативне вирішення яких дозволяє отримувати максимальні врожаї з наших полів та, відповідно, прибуток.

   Препарати ТМ «BIONA» дозволять Вам підтримувати на високому рівні потенціал врожайності та якість продукції культур що вирощуються.

   В різних країнах є багато наукових інститутів та комерційних підприємств, які працюють у напрямку біологізації сільського господарства. ТМ «Біона» підтримує партнерські стосунки з ними, застосовує новітні технології у розробці та виробництві своєї продукції.

   Ми з оптимізмом дивимось у майбутнє с/х виробництва та докладаємо усіх зусиль, щоб воно було здоровим та ефективним.

   Основним методом боротьби з мишоподібними гризунами є застосування отруєних приманок. Найбільш ефективним є приманки на основі біопрепарату «Бактеронцид гель», який э збудником черевного тифу мишоподібних гризунів.

   «Бактеронцид гель» - бактеріальний препарат, заснований на бактерії Ісаченко (Salmonella enterindis var Issatschenko), що володіє виборчою дією для гризунів та викликає патогенез черевного тифу. Застосовується для боротьби з гризунами (щури, миші, полівки), що мешкають на посівах, пасовищах, лісосмугах, складах.

   Дія препарату проявляється через 10-15 діб після застосування для мишей і полівок, через 10-25 діб для щурів і ховрахів. За роки використання препарат чудово себе зарекомендував. Завдяки епізоотії повторний обробіток протягом сезону не потрібний, на противагу хімічним родентицидам. «Бактеронцид гель» на порядок дешевший зареєстрованих хімічних родентицидів, тому навіть не потрібно проводити порівняння вартості обробітку.

«Бактеронцид гель» – бактеріальний препарат ТМ «Biona» для боротьби проти мишовидних гризунів

Властивості і переваги:

• Перезараження (епізоотія) тифу мишей призводить до їх повної загибелі.

• Можливість застосування механічним способом (поверхневим внесенням зерновою сівалкою або розкидачем біородентициду по колоніях).

• Екологічно безпечний

Біона