img

Менеджери "Корпорації Гектар" завжди напоготові

19.12.2018

   Співробітниці ТОВ "Корпорації Гектар", які здійснють оптово-роздрібні поставки посівного матеріалу, засобів для захисту рослин, макро- і мікро- добрив, поділилися інформацією про деталі роботи онлайн і роздрібних підрозділів компанії.

- Замовлення через Інтернет приймаються у нас миттєво: побачивши заявку або запитання, менеджер відразу зв'язується з клієнтом для уточнення наявності товару, - каже менеджер зі збуту Тетяна Лєйкіна. - У штаті компанії працюють досвідчені консультанти, кожен з них готовий надати будь-яку інформацію про товар, допомогти зробити вибір. На головній сторінці сайту hectare.com.ua щодня оновлюється прайс, який можна скачати у вільному доступі, та отримати повну інформацію про наявність (скільки тисяч одиниць) товару і його ціну. Для постійних клієнтів у нас діють спеціальні пропозиції, гнучка система знижок.

- Які найбільш популярні на даний час товари?

- Взимку великий попит на посівний матеріал. Наші віртуальні полиці заповнені кращими і різноманітними варіантами. Корпорація є торговим представником передових виробників посівного матеріалу, а також засобів захисту і догляду за культурними рослинами, серед яких такі відомі українські марки, як: Сингента, Укравіт, Адама, Ранголі, ЮгАгролідер, Терра ЮГ, Долина, Євросем, Біона, КМК-Агро, Щелково Агрохім та інші.

- Для покупця гарантія якості є дуже важливою. Фермери часто купують в роздріб, так як переживають, що товар може прийти пошкоджений або бракований, а зробити заміну чи повернути буде досить складно, так як магазин знаходиться в іншому місті...

- Ми надаємо 100% гарантії і якості товару, оскільки працюємо тільки з офіційними виробниками. Велику увагу приділяємо упаковці. За весь час роботи ми жодного разу не отримали нарікань від покупців.

- Яка система оплати використовується?

- Накладений платіж, банківський переказ, оплата картками Visa і МАster Саrd. Клієнти «Гектар» - це і невеликі фермерські господарства, і великі холдинги. Ми приділяємо немалу увагу інноваціям, розуміємо, що портрет покупця змінюється, йому потрібен різноманітний досвід купівель у всіх каналах продажів.

- Звичайно, інтернет-магазин добре працює в поєднанні з роздрібною торгівлею, - доповнює колегу старший менеджер роздрібної мережі Агромаркет "Корпорації Гектар".

   Наталія Кукіна. - "Корпорація Гектар" - це діюча мережа агромаркетів. Незалежно від того, невелика упаковка насіння овочів або два десятка посівного матеріалу соняшника, ми готові допомогти кожному фермеру вибрати потрібний йому товар.

   Ми гарантуємо якість продукції, а при виникненні питань, завжди даємо своєчасні і компетентні відповіді на них. За три роки існування корпорації ми змогли завоювати довіру у наших клієнтів. Про це свідчать 52 000 виконаних замовлень, 2000 асортиментних позицій, 80 виробників товарів, 20 міжнародних партнерів, безліч позитивних відгуків.

   Робота в полі, на фермі, в саду або городі обов'язково принесе радість і високий урожай, якщо підходити до справи з усією відповідальністю, правильними засобами захисту та догляду. У наших агромаркетах представлен великий асортимент продукції, можна отримати професійну консультацію, поділитися своїм досвідом і поповнити скарбничку знань, взявши з собою свіжий випуск журналу "Гектар".

Приходьте, ми завжди Вам раді!