img

Директор корпорації «Гектар»

12.12.2018 Віталій Левченко

   Левченко Віталій:  – Усі питання, які стосуються прямого розвитку компанії, вирішуються тільки колегіально. Стратегічний план розвитку теж складається як із ідей керівника, так і з ідей інших співробітників, а на зборах приймається остаточне рішення.

   Головні напрямки роботи — це засоби захисту рослин, насіння та мінеральні добрива.

   Треба зазначити, що добре працюється з надійними партнерами, такими як: «КІВ», «Укравіт», «Rangoli», «Долина» в плані постачання й співпраці.

   Ми відкриті для всіх, хто займається сільським господарством, обслуговуємо і тих, у кого п’ять соток землі, і тих, у кого понад шість тисяч гектарів. Для зручності намагаємося відкрити агромаркети в усіх районних центрах. Ми співпрацюємо з ПриватБанком таким чином, що фермери можуть придбати товар у розстрочку, а також фахівці магазину можуть надати повну консультацію з користування тим чи іншим засобом, препаратом, їм розкажуть про норми внесення, ще й вирахують по формулах.

   На сьогодні в Миколаївській області існують два склади: у Вознесенську та в Миколаєві. Зараз будуємо ще один склад за власні активи площею 2000 кв.м, також власний склад плануємо відкрити до кінця поточного року в Одесі, а на черзі — у Кіровоградській та Полтавській областях. 

Віталій Левченко